Biz Kimiz?

Koçaklar Çiçekçilik,

1970 yılında sektöre plastik çiçek imalatı ile başlayıp günümüzde yapay çiçek, yapay bitki, yapay ağaç, organizasyon malzemeleri, fiber saksı ve aksesuar alanında satış hizmeti vermektedir.

Firmamız Sürekli vizyonunu yenileyerek her geçen gün ürün kalitesini ve çeşitliliğini arttırarak Türkiye’nin sayılı firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Koçaklar Çiçekçilik merkezi Kasımpaşa olmak üzere İstoç’ta bulunan 2 mağazası ile toplamda 3 mağazada müşterilerine hizmet vermektedir. Yaklaşık 10.000 çeşit ürün ile zengin bir ürün portföyüne sahip olan firmamız, bu zenginliğini müşterilerine profesyonel ve deneyimli bir kadro ile sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Firmamız bunların yanı sıra avm’lerde, otellerde, kafe ve restoranlarda, ofis ve konutlarda, iç dekorasyon çözümleriyle ve mimari konsept projelere destek vermektedir. Koçaklar Çiçekçilik olarak, en kaliteli ürünlerle mekanlara güzellik katmak için her zaman yanınızdayız. Güler yüz samimiyet ve kaliteli hizmeti arayanların tek adresi, Koçaklar Çiçekçilik!